ŽIRI REPERTOAR NAGRADE PRIJAVA KONKURSI VIDEO
SCENA SPONZORI UPRAVA KONTAKT
PODNESI PRIJAVU IZMENI PRIJAVU


PRODUKCIJA
VELIKI TEATAR




GENERALNI
POKROVITELJ

img

GRAD
JAGODINA

NAGRADE

DEČJA SCENA

ŽIRI 9. FESTIVALA JEDNOGLASNO JE DONEO SLEDEĆE ODLUKE:


Predstava "KULTUROCIKLIN" - Dramski studio OŠ "Sveti Sava" - Kruševac.

Specijalna nagrada žirija za POZORIŠNO REŠAVANJE PROBLEMA MLADIH.

Predstava "KONCERT ZA NEVENU" - KKC "Akord" – Nikšić, Crna Gora.

Specijalna nagrada žirija za KOLEKTIVNU IGRU.

Nagrada za kostimografiju dodeljuje se Ivoni Bulatović i Veri Lojanici, za predstavu "LEPOTICA I ZVER" AP Doma kulture Prijepolje.

Nagrada za scenografiju - Mikailo Čpajak, za predstavu "LEPOTICA I ZVER" AP Doma kulture Prijepolje.

Nagrada za epizodnu mušku ulogu - Đurđa Ubavkić, za ulogu LISCA u predstavi "OLIVER TVIST", Dramski studio "Petar Pan", Kragujevac.

Nagrada za epizodnu žensku ulogu - Ana Mandić, za ulogu LJUTKE u predstavi "LEPOTICA I ZVER" AP Doma kulture Prijepolje.

Nagrada za najbolju mušku ulogu - Jovana Rakičević, za ulogu FAGINA u predstavi "OLIVER TVIST", Dramski studio "Petar Pan", Kragujevac.

Nagrada za najbolju žensku ulogu - Ana Bacić, za ulogu VODITELJKA 2, u predstavi "KULTUROCIKLIN", Dramski studio OŠ "Sveti Sava" iz Kruševca.

Nagrada za režiju - Sandra Maksimović, za predstavu "KULTUROCIKLIN", Dramski studio OŠ "Sveti Sava" - Kruševac.

Nagrada za najbolju predstavu u celini - predstava "OLIVER TVIST" Dramskog studija "PETAR PAN", iz Kragujevca.

OMLADINSKA SCENA

Specijalna nagrada ZA POZORIŠNU HRABROST U OBRADI PROBLEMA DRUŠTVA - predstava "REEVOLUCIJA", teatra FEDRA iz Bugojna, BiH.

Nagrada za kostimografiju - Vanja Vujanović, za predstavu "Čudo u Šarganu", Omladinskog pozorišta VOŽD, iz Mišara.

Nagrada za scenografiju - Ivana Terzić, za predstavu "Hajde da ne žmurimo" Omladinske scene pozorišta "Janko Veselinović" iz Bogatića.

Nagrada za mušku epizodu - Imran Ferizović, za ulogu ČOVEKA IZ KANTE, u predstavi "REVOLUCIJA", teatra FEDRA iz Bugojna, BiH.

Nagrada za epizodnu žensku ulogu - Mila Stanković, za ulogu SILVANE, u predstavi "SVE JE U REDU", teatra GIMNAZIJALAC, iz Lebana.

Nagrada za najbolju mušku ulogu - Mladen Đurđević, za ulogu VIDA, u predstavi "HAJDE DA NE ŽMURIMO", Omladinske scene pozorišta "Janko Veselinović", iz Bogatića.

Nagrada za najbolju žensku ulogu - Danica Crnobrnja, za ulogu NEVENE, u predstavi "NIZ PRUGU", Centra za kulturu mladih, iz Sremske Mitrovice

Nagrada za režiju - Stefan Tajbl, za predstavu "NIZ PRUGU" Centra za kulturu mladih, iz Sremske Mitrovice.

Nagrada za najbolju predstavu u celini - predstava "SVE JE U REDU", teatra "GIMNAZIJALAC", iz Lebana.







SUFINANSIJER
FESTIVALA

img

MINISTARSTVO
KULTURE

img